Улица Справочник Голосеевский район, Киев
Местные советы в Голосеевский район
Уровень Администратора: 10
- ЖК "Олімпійське містечко"
- ЖК "Панорамне містечко"
- ЖК "The Lakes"
- ЖК 4 Сезони
- ЖК «Авангард»
- ЖК «Казка»
- ЖК «Кришталеві Джерела»
- ЖК «Кришталеві Джерела»_416
- ЖК Абрикосовий
- ЖК Акцент
- ЖК Амурський (Lemonade)
- ЖК Британський Квартал
- ЖК Васильківський
- ЖК Венеція
- ЖК Деміївка
- ЖК Еврика
- ЖК Ліко-Град
- ЖК Метрополіс
- ЖК Нова Англія
- ЖК Ново-Деміївський
- ЖК Сонячна Брама
- ЖК Park Avenue VIP
- ЖК Respublika
- Котеджне містечко "Конча-Озерна"
- Котеджне містечко «Коник»
- Котеджне містечко «Метролог»
- Котеджне містечко «Южний»
- Ліко-Град
- Полтавщина
- Селище Жуків
- Селище інституту фізики
- Французьке містечко (Колишній дитячий оздоровчий табір «Дружба» ВАТ
- Hwardijsskyj-Gasse
Уровень Администратора: 11
- 1 Ст.
- 2 Ст.
- 3 Ст.
- 3а Ст.
- 4 Ст.
- 4а Ст.
- 5 Ст.
- 5а Ст.
- Багринова Гора
- Байкова гора
- Борзаковщина
- Броди
- Бугаївка
- Віта-Литовська
- Голосеево
- Гончарівська Гора
- Демиевка
- Деркачі
- Добрый Путь
- Жабокруківка
- Забайків’я
- Китаево
- Ковтунівщина
- Конча-Заспа
- Корчеватое
- Лысая гора (Девичь-гора)
- Мышеловка
- Паньковщина
- Пирогов
- Самбурки
- Саперна слобідка
- Сорокова Гора
- Сосни
- Старе німецьке
- Старе польське
- Теличка
- Теремки
- Теремки 1
- Теремки 2
- Теремки 3
- Феофания
- Хрещатик
- Хутір Мриги
- Хутір Острів
- Церковщина
- Циганщина
- Цимбалів яр
- Штатній
- Яровці
Улицы в Голосеевский район
Пожалуйста, выберите ниже первую букву улицы вы ищете
D
- DH - Свалка
(дорожка) - DH - Центральна
(велосипедная дорожка) І
- Ізюмська вулиця
- Інгульський провулок
- Інженерна вулиця
А
- Альпійська вулиця
- Альпійський провулок
- Армійська вулиця
Б
- Багринова вулиця
- Байкова улица
- Байкова улица
- Байкова улица
(вторичный) - Баренбойма улица
(оказание услуг) - Баррикадная улица
- Батумская улица
- Бескидська вулиця
- Богунская улица
- Богунский переулок
- Бойова вулиця
- Большая Васильковская улица
(первичная) - Большая Китаевская улица
- Бродівська вулиця
- Бузька вулиця
- Буковинська вулиця
- Буковинський провулок
- Бурмистенко переулок
В
- Васильковская улица
(вторичный) - Васильковский переулок
- Васильківська площа
(вторичный) - Весняна вулиця
- Виставкова вулиця
- Водопроводная улица
- Володарська вулиця
(дорожка) - Володимиро-Либідська вулиця
- Володимирська вулиця
(третичный) - Військова вулиця
- Вісімка
(оказание услуг) - Вітавська вулиця
- Віто-Литовський провулок
- Вітянська вулиця
Г
- Гайдамацкая улица
- Гайдамацкий переулок
- Галерная улица
(оказание услуг) - Гатная улица
- Гетьманська вулиця
- Голосеевская площадь
(вторичный) - Голосеевский проспект
(третичный) - Голосіївська вулиця
(вторичный) - Голосіївський провулок
- Гористая улица
- Гористый переулок
- Горяна вулиця
Д
- Дарницький автомобільно-залізничний міст
(первичная) - Демеевская площадь
(первичная) - Демеевская улица
(третичный) - Деміївський провулок
- Деревообрабатывающий переулок
(оказание услуг) - Деревообробна вулиця
- Днепровское шоссе
(первичная) - Дорога до стадіону
(пешеход) - Дубовый переулок
- Дібровна вулиця
- Дібровний провулок
- Ділова вулиця
(третичный) Ж
- Жилянська вулиця
(первичная) - Жулянська вулиця
З
- Забайковская улица
- Загородная улица
(вторичный) - Задорожный переулок
- Закарпатська вулиця
- Заливна вулиця
- Залужна вулиця
- Залужний провулок
- Захаращено
(дорожка) - Золотоніська вулиця
К
- Казацкий переулок
(оказание услуг) - Камінь-Каширський провулок
- Квітнева вулиця
- Квітуча вулиця
- Керамический переулок
- Китаївська вулиця
- Ковельська вулиця
- Козацька вулиця
- Коломыйский переулок
- Колясочный трейл
(пешеходная дорожка) - Комунальна вулиця
- Конотопська вулиця
- Конотопський провулок
- Конча-Заспинська вулиця
- Конча-Озёрная улица
- Короленківська вулиця
(вторичный) - Корчувате-2
(bus_stop) - Корчуватська вулиця
- Корчуватський провулок
- Корінна вулиця
- Кочубеевская улица
- Краматорская улица
- Краматорский переулок
- Красиловская улица
- Криворізька вулиця
мест
Населенные пункты
- 1 Ст.
- 2 Ст.
- 3 Ст.
- 3а Ст.
- 4 Ст.
- 4а Ст.
- 5 Ст.
- 5а Ст.
- Байкова гора
- Покол
- Старе німецьке
- Старе польське
предместья
- Віта-Литовська
- Голосеево
- Демиевка
- Конча-Заспа
- Мышеловка
- Новое Строение
- Пирогов
- Теличка
- Теремки
- Феофания
острова
- Галерный остров
- Жуков остров
- Остров Водников
- Острый полуостров