Маршрут автобуса 78 - Автобус 78: Автостанція "Привоз" - селище "Таїрове" -
Автобус останавливается
- 1 - Автостанція "Привоз"
- 2 - Вул. Преображенська
- 3 - Вул. Мечникова
- 4 - Вул. М'ясоєдовська
- 5 - Вул. Запорізька
- 6 - вул. Степова
- 7 - Вул. Балківська
- 8 - Вул. Акордна
- 9 - Вул. Млинова
- 10 - Селекційний інститут
- 11 - 6-й км Овідіопольської дороги
- 12 - Епіцентр
- 13 - 7-й км Овідіопольської дороги
- 14 - c. Прилиманське
- 15 - Вул. Зелена
- 16 - Високовольтна
- 17 - Механізатор
- 18 - Садовий кооператив "Будівельник"
- 19 - Вул. Степова
- 20 - Сільрада
- 21 - Кладовище
- 22 - Селище Таїрове