Маршрут автобуса 31 - Автобус № 31 Галицьке перехрестя - Залізничний вокзал -
Автобус останавливается
- 1 - Галицьке перехрестя
- 2 - Чигиринська
- 3 - Грінченка
- 4 - Плугова
- 5 - Лікарня швидкої допомоги
- 6 - Орлика
- 7 - Мазепи
- 8 - Замарстинів
- 9 - Голоско
- 10 - Варшавська
- 11 - Парк 700-річчя Львова
- 12 - Шевченківська райадміністрація
- 13 - Шевченківська райадміністрація
- 14 - Хімічна
- 15 - Куліша
- 16 - Чорновола
- 17 - ТЦ "Магнус"
- 18 - Церква святої Анни
- 19 - Церква Анни
- 20 - Цирк
- 21 - Площа Кропивницького
- 22 - Приміський вокзал
- 23 - Залізничний вокзал