Маршрут автобуса - Автобус №1: Комбікормовий завод - Вокзал -
Автобус останавливается
- 1 - Комбікормовий завод
- 2 - Колгоспна
- 3 - Гирича
- 4 - Площа танкістів
- 5 - Будинок Культури
- 6 - Центральний майдан
- 7 - Каштанова алея
- 8 - Паркова
- 9 - Радгоспна
- 10 - Супій
- 11 - Робітнича
- 12 - Школа №2
- 13 - Райсоюз
- 14 - Вокзал
- 15 - Комбікормовий завод
- 16 - Колгоспна
- 17 - Гирича
- 18 - Площа танкістів
- 19 - Будинок Культури
- 20 - Центральний майдан
- 21 - Каштанова алея
- 22 - Паркова
- 23 - Радгоспна
- 24 - Супій
- 25 - Робітнича
- 26 - Школа №2
- 27 - Райсоюз
- 28 - Вокзал