Улица Справочник Чорноострівська селищна громада, Хмельницкий район
Административный Центр
- Чорний Острів
Местные советы в Чорноострівська селищна громада
Уровень Администратора: 11
Улицы в Чорноострівська селищна громада
1
- 1-ша Отрадна вулиця
2
- 2-га Отрадна вулиця
3
- 3-тя Садибна вулиця
Б
- Берегова вулиця
- Будівельна вулиця
(оказание услуг) В
- Верхня Рибна вулиця
- Вишнева вулиця
- Вишнева вулиця
- Вишневий провулок
Г
- Гвардійська вулиця
- Гвардійський провулок
З
- Залізнична вулиця
- Залізнична вулиця
- Залізнична вулиця
- Зарічна вулиця
- Затишна вулиця
- Західна вулиця
- Зелений провулок
- Зелений провулок
К
- Кавказька вулиця
Л
- Лісова вулиця
М
- Мирна вулиця
- Мирна вулиця
- Молодіжна вулиця
- Молодіжна вулиця
- Молодіжна вулиця
Н
- Набережна вулиця
- Нагірна вулиця
- Нижня Рибна вулиця
- Нова вулиця
- Нова вулиця
- Новий провулок
П
- Пасічна вулиця
- Першотравнева вулиця
- Пирогова вулиця
- Польова вулиця
- Польова вулиця
- Польова вулиця
Р
- Річковий провулок
С
- Садова вулиця
- Серпнева вулиця
- Сонячна вулиця
- Станційна вулиця
У
- Українська вулиця
Х
- Хліборобська вулиця
Ц
- Цегельний провулок
- Центральна вулиця
- Центральний провулок
Ш
- Шкільний провулок
Щ
- Щаслива вулиця
В
- вулиця А. Стрілка
- вулиця Батурко
- вулиця Богдана Ліщинського
- вулиця Богдана Хмельницького
- вулиця Богдана Хмельницького
- вулиця Будівельників
- вулиця Вʼячеслава Чорновола
- вулиця Вʼячеслава Чорновола
- вулиця Генерала Мишковського
- вулиця Героїв Крут
- вулиця Глібова
- вулиця Заріччя
- вулиця Клавдії Ємилянівни
- вулиця Кумановської
- вулиця Лесі Українки
- вулиця М. Іщака
- вулиця Мурого
(оказание услуг) - вулиця Незалежності
- вулиця Нова Левада
- вулиця Рідкодубівське Шосе
(третичный) - вулиця Степанкова
- вулиця Шевченка
- вулиця Шевченка
- вулиця Шевченка
- вулиця Ярослава Мудрого
П
- провулок Гагаріна
мест
Города
- Чёрный Остров
деревни
- Антоновка
- Бережанка
- Везденьки
- Волчья Гора
- Грузевица
- Захаровцы
- Катериновка
- Крачки
- Лапковцы
- Ляпинцы
- Малые Орлинцы
- Маниловка
- Мартыновка
- Марьяновка
- Николаев
- Осташки
- Педосы
- Полевые Гриневцы
- Редкодубы
- Ставчинцы
предместья
- Відрадне
- Грузевиця-2
- Грузевиця-3